POTRZEBUJESZ NASZEGO WSPARCIA, ABY ZATRUDNIĆ PRACOWNIKÓW?

Nie musisz wysyłać sygnałów dymnych.

Powiedz nam wprost o Twoich potrzebach, a my wkrótce skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania najlepszego rozwiązania:

  • GDPR consent I agree to terms and conditions of RED. Group Europe privacy & GPDR policy
contact red recruitment

PO KONTAKCIE Z NAMI - KROK PO KROKU

Czego spodziewać się dalej?

Weryfikacja

Oceniamy Twoje potrzeby z uwzględnieniem naszych możliwości i szans na lokalnym rynku

Spotkanie

Jeśli możemy Ci pomóc, umawiamy się na rozmowę, aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby, omówić terminy, metodologię i odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie

Oferta

Otrzymasz wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb biznesowych i odpowiedniego rynku

Zaczynamy!

Jeśli uda nam się uzgodnić warunki umowy, możemy rozpocząć współpracę

NAJCZĘSTSZE ZAPYTANIA KLIENTÓW

FAQ

Współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami w ponad 20 krajach. Każda firma ma inne potrzeby, a każdy kraj ma inne ramy prawne i rynek pracy oparty jest na innych warunkami, z różną dostępnością konkretnych ról zawodowych, których możesz potrzebować. Nasza wycena przekłada się na wysiłek i wyzwania związane z realizacją Twoich oczekiwań.

To zależy od rodzaju poszukiwań i rynku, dla którego potrzebujesz naszego wsparcia. Ogólnie rzecz biorąc, nie wymagamy żadnych dodatkowych opłat, ale jest to uzależnione od negocjacji warunków i ilości innych usługodawców, których podnajmiesz w tym samym projekcie.

Zawsze będziesz miał do dyspozycji spersonalizowany kontakt od spraw handlowych i związanych z prowadzeniem rekrutacji. Nie zdziw się, jeśli jeden z naszych Senior Managerów będzie rekrutował dla Ciebie. W RED. Recruitment wszyscy lubimy pracować w rolach skierowanych do klienta i kandydata, a nie tracić czas na to, aby nasi wewnętrzni pracownicy byli "kontrolowani" lub "zanudzani na śmierć" na wewnętrznych spotkaniach. Czysty konsulting.

Posiadamy licencję UE na świadczenie usług z zakresu rekrutacji i doradztwa personalnego (szczegóły w stopce). Naszą specjalizacją jest rekrutacja pracowników biurowych i technicznych na terenie Unii Europejskiej.

W Rekrutacji realizujemy 3 proste operacje: Poszukiwanie, Analiza i Selekcja. Nie zajmujemy się natomiast rekrutacją tymczasową. Jest to coś dalekiego od modelu, jaki chcemy wspierać i czemu ufają nasi kandydaci.