MIĘDZYNARODOWE USŁUGI REKRUTACYJNE

W zatrudnianiu cenimy
Jakość  & Trwałość

Wspieramy naszych klientów w procesie budowania silnych i trwałych zespołów oraz wcielamy do nich nowe talenty


Nasza bazowa usługa

Profesjonalny proces rekrutacyjny jako wartość dodana dla Twojego biznesu

Corporate Template

Nasza metodologia pracy 12 kroków jest narzędziem zapewnienia jakości dla naszych klientów oraz kandydatów. Jest to gwarancja negocjacji, mediacji i oceny, bez marnowania czasu i wymówek agencji rekrutacyjnych. Bez zbędnych ceregieli, po prostu transparentne partnerstwo na jasnych warunkach. Tak samo jak oferta pracy, którą proponujesz kandydatom.

Nasza unikalna mieszanka wieloletniego doświadczenia i najnowszych technologii to certyfikowana metodologia dodająca szybkości i innowacyjności do procesu rekrutacji. Wdrożyliśmy sztuczą inteligencję, cyfrowe przepływy pracy oraz analizę sentymentu, aby zwiększyć nasze zaangażowanie i tempo działania, co pozwoli Twojej firmie zabłysnąć w oczach kanydata.

Dzięki naszemu unikalnemu systemowi do śledzenia kandydatów (ATS) oraz CRM dane rekrutacyjne nie są już tajemnicą. W każdej chwili jesteśmy w stanie dostarczyć Ci szczegółowy raport konwersji kandydatów, rozmów, zaproszeń, aplikacji i wszystkich innych danych pochodzących z ludzkich interakcji.

Nawet w przypadku walki o bardzo niszowe profile, jesteśmy w stanie wyeksportować i przeanalizować z Tobą dane dla Ciebie, Twoich managerów zatrudniających i działu HR, aby zrozumieć, co należy poprawić w opisie stanowiska lub warunkach zatrudnienia.

Rekrutacja z RED. jest korzystna nie tylko dla Twoich nowych pracowników, ale także stanowi doskonałą okazję do zrozumienia i zmapowania talentów i umiejętności w Twojej firmie oraz prawdziwego poznania warunków panujących na lokalnym rynku pracy, atutów Twojej organizacji i Twoich wyzwań.

Każdy proces rekrutacyjny jest doskonałą okazją do szybkiej analizy porównawczej konkurencyjności Twojej organizacji w globalnej wojnie o talenty, zrozumienia kolejnego ruchu i zaplanowania strategii zatrudniania na najbliższe 3-5 lat w zglobalizowanej gospodarce.


Harmonogram Twojego sukcesu

Nasz wieloetapowy proces rekrutacji

Na każdym etapie prowadzimy najwyższą kontrolę jakości.

1. Pierwszy kontakt z Nami

Możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail lub telefon. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin

2. Wysłuchanie Twoich potrzeb

Powiedz nam wszystko o kulturze Twojej firmy, Twoich potrzebach, celach

3. Nasze pytania do Ciebie

Próbujemy postawić się na miejscu kandydatów. O co zapytaliby Ciebie?

4. Sprawdzenie puli kandydatów

Gdy obraz jest jasny, zaczynamy badać naszą pulę kandydatów

5. Propozycja oferty i jej warunków

W ciągu 48 godzin przedstawiamy Ci ofertę i warunki dostosowane do Twoich potrzeb

6. Uzgodnienie i rozpoczęcie realizacji

Po podpisaniu umowy natychmiast aktywujemy nasze kanały sourcingowe

7. Wstępna selekcja i rozmowa kwalifikacyjna

Kandydaci przechodzą przez manualne i cyfrowe przepływy pracy, które zapewniają wzajemną wymianę informacji

8. Przesiew i kwalifikacja kandydatów

Zaczynamy już teraz przekazywać Ci kandydatów w ciągu 1 do 3 tygodni

9. Rozmowa z klientem

Pozwól nam zająć się organizacją i omówieniem najlepszego terminu. W razie potrzeby, my również bierzemy w niej udział

10. Feedback i poprawa

Przekaż nam swoją opinię, pomóż nam poprawić i dostosować nasz cel

11. Zatrudnienie

Wysłanie oferty, pomoc w negocjacjach płacowych, wyjaśnienie aspektów prawa pracy? Jesteśmy tu, aby wspierać jako partnerzy

12. Monitoring

Pielęgnowanie nowych talentów i upewnianie się, że otrzymują wystarczającą uwagę i potrzebne szkolenia? To nasz sekret na sukces!


About Images

INTEGRACJA PŁYNNOŚCI PRACY W REKRUTACJI

W jaki sposób RED. Recruitment stosuje technologię w obszarze zatrudniania?

Czy po wstępnej selekcji 50 kandydatów dziennie zdałeś sobie sprawę, ilu z nich naprawdę odbiera telefon, ilu zapamiętuje informacje, które podajesz i ilu rekruterów tracisz z powodu wypalenia? Rozwiązujemy te problemy za pomocą technologii. W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy w pełni zanurzeni w naszej pracy i niestety komunikacja coraz częściej odbywa się poprzez ekran telefonu z krótkimi zdaniami z wiadomościami audio i wideo. Nasze kalendarze są zarządzane online i to one dyktują przebieg naszych dni. Postanowiliśmy wykorzystać ten mechanizm, aby w miarę możliwości zastosować te same technologie i styl komunikacji nowej generacji w naszym procesie preselekcji. Recenzje Harvard Business pokazują, że jest to świetny sposób na ocenę umiejętności cyfrowych, otwartości na dzielenie się szczegółami, umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej, umiejętności językowych i wielu innych.

Nasz proces rekrutacji jest tylko częściowo zautomatyzowany, a technologia jest świetnym narzędziem, które pokrywa dostarczanie i gromadzenie informacji. Jednak za każdym zautomatyzowanym procesem stoi starszy konsultant nadzorujący, gotowy wkroczyć do bezpośredniej komunikacji z kandydatami. Nie przegapisz wielkich talentów z powodu awarii technologii, ale chcemy, aby nasi rekruterzy skupili się tam, gdzie ich obecność może wnieść najwięcej: spędzając wysokiej jakości czas z klientami i kandydatami.

Aby zapewnić najlepszą jakość usług, musimy przeprowadzić audyt potrzeb i warunków Twojego planu zatrudnienia. Działamy w 18 różnych krajach, w co najmniej 20 branżach, z których każda ma inny potencjał talentów, inną stopę bezrobocia i czynniki napędzające gospodarkę. Ponadto, każda organizacja i stanowisko pracy różni się od siebie i wymaga innego zaangażowania.

Oczywiście, że tak! Jest ona zazwyczaj oparta na kategoriach lub poziomach stanowisk i zawsze określona w naszych umowach. Jeśli w okresie gwarancji, zrekrutowany kandydat opuści Twoją organizację, z powodów nie związanych z lokalnym kodeksem pracy i naruszeniem przepisów Unii Europejskiej, zapewniamy bezpłatne zastępstwo. Aby uzyskać więcej szczegółów, zawsze sprawdź regulamin zawarty w naszej umowie.

Wybrane artykuły dotyczące usług rekrutacyjnych

Nasze Najnowsze Newsy

Prowadzimy obsługę spółek i finansów dla startupów i firm

From our Blog

Our Latest News

We provide company and finance service for
startups and company business.